Eleman Alımları

BİM Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

By

on

Perakende sektörünün öncülerinden olan BİM personel eleman alımı yapmaya devam ediyor. Eğer sizde BİM’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

bim personel eleman alımıBİM personel eleman alımı yapıyor. Sizde BİM’de çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? BİM’de işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca BİM Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. BİM iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş.


BİM’de Kariyer

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere 19.000’in üzerinde personel istihdam eden BİM, hızla gelişen mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyor. Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

About admin

Recommended for you

2 Comments

  1. hamdi akkaya

    31 Mart 2015 at 15:04

    lise mezunuyum kars arpaçay şübenizde çalışmak isterim tel 5438607612

  2. lise mezunuyum ordu altinordu subenizde calismak isterim tel 5376703710

    18 Kasım 2015 at 13:43

    Uğur cakici

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir