Banka Memur Alım İlanları

Burgan Bank Personel Alımı

By

on

Burgan Bank Personel Alımı

Burgan Bank Personel Alımlarına 2015 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Burgan Bank’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Burgan Bank Personel Alımı yapıyor. Sizde Burgan Bank’ta çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Burgan Bank’ta işe başlayarak geleceği olan birkariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Burgan Bank’ın Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerindepersonele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Burgan Bank iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Burgan Bank A.Ş.

Kuveyt merkezli Burgan Bank, özellikle kurumsal firmalar ve finansal kuruluşlar sektörleri üzerinde odaklanmış olup giderek büyüyen ve artan bir perakende ve özel bankacılık müşteri tabanına sahiptir. 35 yıllık bankacılık deneyimi ile Burgan Bank, yatırım yaptığı beşinci ülke olan Türkiye’de, mevcut hizmetlerin kalitesini en üst noktaya çıkarmak ve bankacılık sektöründe yeni ürünler ve hizmetlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

İşe Alım Süreci
İnsan kaynağı ihtiyaçları Bankamızın kısa ve orta vade stratejik hedefleri doğrultusunda karşılanır.

Bankamıza eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenmektedir.

Eleman seçiminde, gelişim potansiyeli olan kişilerin Banka yetkinliklerine, ilgili pozisyonun gerektirdiği nitelik/tecrübeye uygunluğu ve sektörel koşullar dikkate alınır.

Deneyimli ve deneyimsiz adaylar İnsan Kaynakları Grubu yetkilileri ile personel ihtiyacı olan Şube/Bölüm yetkilisinin katıldığı görüşmelere davet edilir.

Bankacı adayı yetiştirme programlarına personel alımlarında; mülakat haricinde, genel yetenek sınavı ve İngilizce sınavları da kullanılmaktadır.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir