Personel Alımları

Collezione Personel Alımı İş Başvurusu

By

on

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunları büyük sıkıntılar verirken, çektiğimiz ekonomik sıkıntılar bizleri epey zorluyor. Ekonomik şartlar yaşantımızı zorlaştırırken , bizler ise mecburen iyi bir işe girmek, kariyer sahibi edinmek ve tabi kide iyi bir para kazanmak telaşına giriyoruz.

CollezioneCollezione Personel Alımı ve İş Başvurusu hakkında merak edilenler

İyi bir firmada yada kuruluşta çalışmaya başlayarak, hayatın vermiş olduğu işsizlik sorunlarından ve ekonomik zorluklardan kolaylıkla kurtulabiliriz. Güzel bir kariyer sahibi olmak ve bir işte devamlı çalışmak sizi hayatta bir adım daha ileriye alacaktır. Peki iyi bir iş veren firma ve kuruluş nasıl bulabilir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Collezione personel alımı yapıyor. Sizde Collezione’da çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Collezione’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Collezione Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Collezione iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Alt kısımda vermiş olduğumuz bilgilerde firmanın genel insan kaynakları bilgileri, firmanın personeline vermiş olduğu bilgiler, işe alım süreçleri, ne kadar personel alacağı ve istenilen genel niteliklere ulaşabilir ve bulunan bağlantıdan başvurularınızı yapabilirsiniz.

TARİHÇE Türkiye’de moda sektörünün önde gelen isimlerinden Collezione; marka olma  yolculuğuna 1987 yılında  Bakırköy’de açtığı ilk mağazası ile çıktı. 25 yıldır sektörün öncülüğünü yapan Collezione; bugün yurtiçinde 111 mağaza ve 5 franchise,98 corner, 22shop bayi, yurtdışında ise 15 ülkede 32olmak üzere toplam 268 satış noktasıyla Türkiye’nin genç moda-hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından biri haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Modayı erişilebilir kılmak,  sürekli ve dengeli büyümek,  insana ve çevreye saygılı global bir oyuncu olmaktır.

VİZYONUMUZ

Doğru ürünü, doğru zaman ve doğru fiyatla sunan, yaygın mağaza ağı ile kusursuz hizmet veren, modayı tutkuya çevirmeyi hedefleyen, ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu keyifli alışveriş deneyimi ile müşterilerinin yaşam tarzını etkileyen, insana ve çevreye saygılı, çalışanına sürekli yatırım yapan, global değeri yüksek ve sürdürülebilir büyüme hızına sahip bir “pazarlama şirketi olmaktır”.

KURUM DEĞERLERİMİZ

Collezione,

Her kademedeki tüm çalışanları ile kurumun varoluş amacı doğrultusunda vizyonunu takip ederken sahip olduğu en önemli yardımcı, çalışanların bir arada ve uyum içinde oluşturdukları, kurumsal değerlerdir.

Bu değerler müşteriyi, çalışanı, insanı, doğayı ve Collezione’nin geleceğini gözeten ve onları yücelten bir anlayışı yansıtmaktadır.

Collezione ancak bu doğrultuda sürdürülebilir bir büyümenin gerçekleşebileceğine inanır.

 Collezione Türkiye genelinde mağaza zinciri sahibi olduğu için personelede ihtiyaç duymaktadır. Collezione da çeşitli pozisyonlarda iş alanları bulunmaktadır.  Sizde kendinize uygun bir iş pozisyonu seçerek hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Collezione Personel Alımı başvurusuilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda bulunan başvuru linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir