Eleman Alımları

Defacto Personel Eleman Alımı

By

on

Defacto Personel Eleman Alımı

SONY DSCDefacto Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Defacto’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Defacto Personel Eleman Alımıyapıyor. Sizde Defacto’da çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Defacto’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Defacto iş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Defacto

DeFacto bir ozon grup markasıdır. Merkezi İstanbul Hadımköy’de bulunan OZON GROUP 10.000 m2 arazi üzerinde 10.000 m2 kapalı alanda kurulu üretim tesisleri ve pazarlama grubu ile Türkiye’nin önde gelen giyim kuruluşlarındandır.

DeFacto: Kalitenin ve Statünün Sembolü

Günümüzde dünyanın önde gelen markalarınca yaratılan, modası geçmeyen ve her ortamda rahatlıkla giyilebilen sportif giyim çizgisi; bütün ülkelerde şıklığın, statünün ve prestijin sembolü olarak kabul görmektedir. DeFacto bu ihtiyacı karşılamak için oluşturulmuş bir markadır.

Modası hiç geçmeyen spor-klasik bir şıklığın markası olan DeFacto dünyada üst düzey gelir gruplarının satın alabileceği kaliteyi ve şıklığı daha uygun fiyatlarla Türk insanına sunmakta, bu nedenle de hazır giyim alanında son derece önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Tüm bu özellikleri ile DeFacto spor giyimin rahatlığını, erkek, bayan ve çocuk giyiminde seçkin ve şık bir stille bir araya getirmektedir.
DeFacto’da Kariyer
DeFacto’nun başarısı veya başarısızlığında rol oynayan en önemli faktörün insan gücü, yani entelektüel sermaye olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla bu sermayenin en doğru kaynaklardan, en rasyonel biçimde araştırılıp seçilmesi DeFacto Seçme ve Yerleştirme Bölümünün en önemli görevidir. Seçim sürecinin tüm aşamalarında benimsediğimiz temel felsefe, “Doğru işe doğru insan” dır.

Başvuru Süreci
İş ilanlarımıza aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz;

Defacto Personel Eleman Alımı ilanı için kariyer sitelerindeki iş ilanlarını takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

About admin

Recommended for you

1 Comment

  1. Dilek GÜLER

    2 Mart 2015 at 23:02

    ÜNYEde oturuyoruM evli ve bir cocuk annesiyim çalışmak istiyoruM işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok seviniriM ALLAH hepinizden razı olsun TEL :05418515262

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir