Banka Personel Alımları

Deneyimsiz personel alımı yapan bankalar

By

on

Türkiye’nin önde gelen bankaları personel alımı yaparken deneyimsiz kişilere de şans vermektedir.

Deneyimsiz personel alımı yapan bankalarİşte deneyimsiz personel alımı yapan bankaların iş ilanları

İŞ BANKASI

İş Bankası Genel Müdürlük ve Kurumsal Şubelerinde görevlendirmek üzere deneyimsiz personel alımı yapmaktadır.

İş Bankası Uzman Yardımcısı sınavı, genel yetenek ve mesleki bilgi testinden oluşan aşaması 7 Eylül ve izleyen günlerde gerçekleştirilecektir. Sınav başvuruları 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 10.00’a kadar kabul edilecektir.

GARANTİ BANKASI 

Garanti Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Birimi’nde görevlendirmek üzere merkezi satış temsilcisi alımı yapacaktır.

DENİZBANK 

Denizbank Bireysel Bankacılık ve satış ekiplerinde görevlendirmek üzere bireysel direkt satış temsilcisi alımı yapacaktır.

Denizbank iş ilanına iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda aranacak şartlar şöyledir:  28 yaşını aşmamış, Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi yada en az Lise mezunu olmak, Birebir sıcak satışta kendine güvenen, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, Şehirlerarası konaklamalı seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil olup son başvuru tarihi 10.09.2015.

 YAPI KREDİ BANKASI

Yapı Kredi Bankası Samsun’da bulunan çağrı merkezinde görevlendirmek üzere çağrı merkezi yetkilisi aramaktadır. Önlisans / lisans mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan bir üniversitenin 3. veya 4. sınıf öğrencisi, 28 yaşından gün almamış, Diksiyonu düzgün ve  Telefonda iletişim yeteneği güçlü adaylara aranmaktadır.

TÜRK EKONOMİ BANKASI – TEB

Türk Ekonomi Bankası (TEB), Pos satış ekibinde görevlendirmek üzere Pos Satış Temsilcisi aramaktadır. TEB’e ait pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar aranmaktadır. TEB iş ilanına son başvuru tarihi 10.10.2015.

About admin

Recommended for you

1 Comment

  1. ulkucakici

    10 Ocak 2016 at 09:02

    Isletmemezunuyum mugla yatagan 05317214938

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir