Personel Alımları

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı

By

on

dsi-personel-alımıDevlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) Personel Alımı, fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan bilişim personel alımı yapmaktadır.

Devlet Su İşleri tam zamanlı görevlendirmek üzere bilişim personel alımı yapacaktır. DSİ personel alımı başvuruları 24/08/2015 Pazartesi günü saat 08:30’ da başlayıp 04/09/2015 Cuma günü saat 17:30’ da sona erecektir. Başvuru zamanının bitiminden sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir tanesine başvurabileceklerdir.

Adayların, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü internet sitesindeki iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra; istenilen diğer belgeler ile birlikte Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Devlet Mah. İnönü Bulvarı No:16 Çankaya/ANKARA adresinde bulunan Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla göndermeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra gelen başvurular ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Şahsi başvurularda istenilen belgelerin aslı ibraz edilmesi halinde kopyaları kurum tarafından onaylanacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Devlet Mah. İnönü Bulvarı No:16 Kat:2 Çankaya/Ankara Web: http://www.dsi.gov.tr Telefon: +90 312 454 54 54

Devlet Su İşleri (DSİ) personel alımı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

 

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir