İşçi Alımları

Elektrik Üretim Genel Müdürlüğü 116 İşçi Alım İlanı

By

on

eüaş işçi alımıElektrik Üretim Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) işçi alımı yapıyor.

Elektrik Üretim Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) personel statüsünde görevlendirmek üzere 58 Elektrik Teknisyeni, 46 Makine Teknisyeni ve 12 Elektronik Teknisyeni olmak üzere toplam 116 işçi alımı yapıyor.

İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNACAK ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR

Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.

Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik TaĢıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., HaberleĢme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.

Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”,”CNC”, veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

* Elektrik Üretim Santralı tesislerinde işletme bakım onarım ve tamirat işlerinde teknisyen olarak en az 6 ay süreyle çalışmış olması gerekmektedir. (SGK Hizmet süresini gösteren sigorta prim belgesi ile birlikte müracaat edecektir.)

EÜAŞ işçi alımı hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın

About admin

Recommended for you

1 Comment

  1. Anonim

    28 Mart 2016 at 14:57

    ADIM İBRAHİM 1983 DOĞUMLUYUM ELEKTİRİKÇİ USTASIYIM USTA ÖYRETİCİLİK BELGEM VAR VE PANO MONİTÖRLÜĞÜ SETİFİKAMDA VAR İŞ ARIYORUM TELEFON 05373521109

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir