İşçi Alımları

Eti Maden İşletmeleri Kütahya İşçi Alımı

By

on

Eti Maden İşletmeleri Kütahya işletmelerinde görevlendirmek üzere işçi alımı yapıyor. Emet Bor İşletmeleri Daimi işçi statüsünde görevlendirmek üzere 20 işçi alımı için başvuru şartları

ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE 20 DAİMİ İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIR

Teşekkülümüz Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) 20 daimi işçinin açıktan alınması, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığının 02.05.2014 tarih ve 14227 sayılı yazısı çerçevesinde, Devlet Personel Başkanlığının 21.11.2014 tarih ve 6420 sayılı yazısı ile uygun görülmüştür.

Aşağıdaki tabloda belirtilen toplam 20 daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne 05.01.2015 tarih ve 21 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 20 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.trinternet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

UNVANI ÖĞRENİMDURUMU BRANŞI ADEDİ
Proses İşçisi Meslek Yüksek Okulu Kimya 1
Proses İşçisi Meslek Yüksek Okulu EndüstriyelOtomasyon 3
Proses İşçisi Meslek Yüksek Okulu EndüstriyelElektronik 2
Proses İşçisi Meslek Yüksek Okulu Harita ve Kadastro 1
Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Elektronik 1
Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Kimya 6
Proses İşçisi Lise ve Dengi Okul Metal İşleri 6
T O P L A M 20

About admin

Recommended for you

1 Comment

  1. MUAMMER HAVA

    20 Ocak 2015 at 14:03

    nasıl başvuru yapıyoruz bir türlü siteden denedim olmadı işkurdan denedim olmadı başvuruyu bir türlü yapamadım bi şekilde yardımcı olursanız sevinirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir