Banka Personel Alımları

Fibabanka Personel Alımı

By

on

Fibabanka Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Fibabanka’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Fibabanka Personel AlımıFibabanka Personel Alımı yapıyor. Sizde Fibabanka’da çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Fibabanka’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka’nın Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Fibabanka iş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Fibabanka

Bir Fiba Group şirketi olan Fibabanka, müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda şekillendirilmiş finansal ürün ve hizmetleri, gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda kaliteli, kesintisiz, güvenilir hizmet anlayışıyla yapan uzman kadrolar aracılığıyla sunmaktadır. Profesyonel bankacılık anlayışımızın merkezinde bireysel, ticari ve kurumsal segmentteki müşterilere en hızlı, en güvenli ve doğru şekilde hizmet verilmesi yer almaktadır.

Misyonumuz;

Sektörde seçkinliği ve saygınlığıyla ayrıcalık taşıyan, güçlü, çok yönlü ve performans odaklı bir ekip yaratmak,
Yüksek potansiyel ve niteliklere sahip yetenekli çalışanların öncelikli tercihi olmak,
Yerel ve uluslararası platformda ürün ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, performans gelişiminde sürekliliği sağlamaktır.
Bu misyon doğrultusunda insan kaynakları politikalarımızı, bizi hedeflerimize ve başarıya taşıyacak en önemli değerin sahip olduğumuz “insan kaynağı” olduğu bilinciyle şekillendiriyoruz. Çağdaş ve gelişim odaklı yönetim anlayışımız çerçevesinde çalışanlarımızı yeni beceriler, bilgi ve deneyim kazanmaları doğrultusunda destekliyoruz.

Ortak vizyon, stratejik değerler ve hedefleri paylaşırken, Bankamızın bugününde katkımız olduğunu biliyor, başarılı bir gelecek yaratmak için kendimizi sorumlu hissediyor ve geleceğe ekip halinde güvenle ilerliyoruz. Kısacası birbirimizi destekliyor ve birlikte büyüyoruz.

Bu bilinç ve inançla yol alan Fibabanka’da,

Yüksek potansiyel ve niteliklere sahip adayların bilgi ve becerilerine uygun alanlarda değerlendirilmelerine imkan sağlayacak bir seçme ve yerleştirme sistemi uyguluyor, organizasyonun bütünü için yapılan işgücü planlaması çerçevesinde alım sürecini tamamlıyoruz.
Rekabetçi piyasa koşullarının gerektirdiği dinamizme uygun, yenilikçiliği ve yaratıcılığı destekleyen, karar ve aksiyon alma süreçlerine hız ve verim kazandıran bir organizasyon yapısı benimsiyoruz.
Çalışanlarımızın yaratılan katma değer esasında değerlendirildiği, mesleki ve kişisel gelişim planlarının hazırlanmasına baz teşkil eden, sürekli gelişim sağlanmasına odaklı bir performans değerlendirme sistemi uyguluyoruz.
Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyen, motivasyon ve iş tatminlerini yüksetmeyi hedefleyen kurum içi/dışı eğitim programları düzenliyoruz.
Piyasa ve rekabet koşullarına uyumlu, üstlenilen görev ve performansa duyarlı, dengeli bir ücretlendirme politikası ve bunu tamamlayan yan faydalar uyguluyoruz.
Fibabanka’da çalışanların nitelikleri ve yetkinlikleri ile uyumlu, potansiyel ve performansla doğrudan ilişkili kariyer olanakları yaratıyoruz. Çalışanlarımızın yakından izlediğimiz mesleki gelişimlerini dikkate alarak, Genel Müdürlük ve şube ağımızın yanısıra Türkiye ve diğer ülkelerde Fiba Group çatısı altında faaliyet gösteren finansal kuruluşlar bünyesinde de geçici ya da kalıcı kariyer imkanları sunuyoruz.

Özgüveni yüksek, kaliteyi yaşam tarzı olarak benimsemiş, mesleki ve kişisel gelişime önem veren, yetenekli adayları bu dinamik ve güçlü yapıda yer almaya çağırıyoruz. Eğer bu tanıma uyuyorsanız web adresimizde ilan ettiğimiz açık pozisyonlarımıza başvuruda bulunabilir ve Fibabanka’lı olmanın ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

Sizi tanımaktan büyük mutluluk duyacağız.

About admin

Recommended for you

1 Comment

  1. EMEL BALLI

    7 Ekim 2014 at 21:32

    merhaba.Ben bankacılık ve sigortacılık mezunuyum çalışmaya istekliyim,yerinde duramayan aktif ve güler yüzlü bir karakterim var.finansbank gibi güvenilir ve kaliteli bir bankada çok isterim.benide bünyenize kabul ederseniz çok sevinirim.numaram 05448920709

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir