Banka Personel Alımları

Garanti Bankası Personel Alımı

By

on

Garanti Bankası Personel Alımı

garanti bankasıGaranti Bankası personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Garanti Bankası’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Garanti Bankası Personel Alımıyapıyor. Sizde Garanti Bankası’nda çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? Garanti Bankası’nda çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, 1983’te finans, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu’na katıldı. Halen %59.95’lik hissesi Doğuş’a ait olan Garanti, 1990 yılında ilk halka arzı gerçekleştirdi, 1993’te ise Türkiye’de ilk defa yurtdışına hisse ihracı gerçekleştiren kurum oldu. Bugün, Garanti’nin sermayesinin %40,05’i halka açık. Garanti, 18 milyar dolara ulaşan aktif büyüklüğüyle (30 Eylül 2004 itibarıyla) Türkiye’nin en büyük 3. özel bankası konumunda. 9.000’e yaklaşan çalışanları, yurtiçindeki 372 ve yurtdışında Lüksemburg, Malta, Kıbrıs’taki şubeleriyle; kurumsal, ticari, işletme bankacılığı ve bireysel müşterilerine çok yönlü finansal hizmet sunuyor. Hollanda’da Garanti Bank International ve Rusya’daGaranti Bank Moscow isimli bankaları bulunan Garanti, Çin’de temsilciliği bulunan ilk ve tek Türk bankası.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir