Eleman Alımları

Medical Park Personel Alımı 2014

By

on

Medical Park Personel Alımı 2014

Medical Park
 Personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde  Medical Park’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Medical Park Personel Alımı yapıyor. Sizde Medical Park’ta çalışarak iyi birpara kazanmak istermisiniz ? Medical Park İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Medical Park ya da Medical Park Hastaneler Grubu 1995 yılında kurulmuş bir sağlık şirketidir. Muharrem Usta tarafından kurulan bir türk şirketi olan bu sağlık şirketinin ülkemizde toplam 19 hastanesi bulunmakta. 9 bin’den fazla çalışanı ile hizmet vermekte. Ayrıca birçok spor kuruluşuna destek veren ve sponsorluk ilişkileri bulunmaktadır. İstanbul’dan Bursa’ya Ordu’dan İzmir’e birçok hastanesi bulunan Medical Park Hastaneler Grubu 9 bin çalışanına yeni çalışanlar katmayı planlıyor. Yapacağı olan alımlarda farklı ünvanlarda çalışacak olan yeni kişiler alınacaktır. Sizde bu açık pozisyonları ve gereken şartlar gibi bilgileri görebilirsiniz. Türkiye genelinde ve sadece belli şehirlerde yapacağı olan alımlarda doktordan hemşireye finans konusunda çalışacak kişilerden muhasebeciye birçok farklı pozisyonda alımlarını sürdürmekte.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir