Eleman Alımları

Philip Morris Personel Eleman Alımı

By

on

Philip Morris Personel Eleman Alımlarına devam ediyor. Eğer sizde Philip Morris’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Philip Morris Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Philip Morris’te çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemez misiniz? Philip Morris’te işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Philip Morris iş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

PHILIP MORRIS SA

İşe Alım Süreci

Philip Morris/Sabancı olarak farklı özelliklere ve bakış açılarına sahip kişileri bir zenginlik olarak kabul ediyor, her zaman aramızda görmek istiyoruz.

Pozisyonlara göre farklılık gösteren işe alım sürecimizin temelini, kurum kültürümüz ve değerlerimize uygunluk oluşturuyor. Her pozisyon için gerekli olan yetkinlikler, teknik bilgiler ve motivasyon ayrıca değerlendiriliyor. Teknik pozisyonlar dışında, üniversiteden mezun olunan bölüm veya not ortalamaları dikkate alınmıyor. Yurt dışı veya yurt içinde farklı şehirlerde çalışmaya açık olmak ise global bir şirket olmamız nedeniyle önem taşıyor.

Birbirimizi en iyi şekilde tanımaya odaklı işe alım sürecimizde değerlendirme yaparken, yetkinlik bazlı mülakata ek olarak zaman zaman yetenek testleri, İngilizce testleri, kişilik envanterleri, grup çalışmaları ve simülasyonlar kullanıyoruz.

Nasıl Başvururum?

Tüm iş başvurularını web sitemiz üzerinden alıyoruz.
Web sitemizde daha önce oluşturduğunuz bir özgeçmiş bulunuyorsa veya kariyer.net üyesiyseniz, “Açık Pozisyonlar”ımızı seçip, mevcut iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Gelen sayfadaki hangi pozisyonla ilgileniyorsanız, üzerine tıkladığınızda o pozisyona ait detayları görebilirsiniz. Bu sayfanın en altında yer alan bölüme, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip “Online Başvuru” butonuna tıklarsanız, başvurunuzu bize ulaştırmış olursunuz.
İlanlar ilginizi çekmediyse “Genel Başvuru” ilanımıza başvurup özgeçmişinizi bize ulaştırabilirsiniz.
Web sitemizden henüz başvuru yapmadıysanız veya kariyer.net üyesi değilseniz, öncelikle kullanıcı adı ve şifresi almanız gerekmektedir.
Sitemizin başvuru altyapısını kariyer.net destekliyor. Bu site kanalıyla yaptığınız tüm başvurular sadece bizim tarafımızdan görülüyor ve değerlendiriliyor.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir