Eleman Alımları

Sinpaş Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

By

on

Sinpaş personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde Sinpaş bünyesinde görev alarak rahat bir iş ortamına adım atmak ister misiniz?

Sinpaş Personel Eleman Alımı İş BaşvurusuHayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Sinpaş personel eleman alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Sinpaş ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Sinpaş Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Sinpaş ta çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Sinpaş ta çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Sinpaş İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

SİNPAŞ YAPI END. VE TİC. A.Ş.

1974 yılında Ankara’da kurulan Sinpaş , kuruluşundan itibaren, istikrarlı, ciddi, sürekli üreten ve yatırım yapan , yenilikçi, çevreye duyarlı bir şirket olmuştur. Yapı-seramik-ahşap ve maden sanayinde önemli yatırımları olan kuruluşumuz sürekli gelişen yapısıyla günden güne büyüyen bir iş hacmine sahiptir. Vizyonumuz, bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmak, bu konuda ülkemizde lider olmaktır. Ana hedefimiz, başarılarımızı sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımaktır. Şirketimiz bu yolda gerekli olan değişime, hızla uyum sağlayan bir yapıya sahiptir. Koşullar ne olursa olsun ana prensiplerimiz olan kaliteli ürün ve hizmet politikamızdan, dürüst kimliğimizden asla taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini temel unsur olarak benimsemekteyiz. Sinpaş İştirakleri ve Üretim Tesisleri Sinpaş, iştirakleri ile birlikte tam bir sinerjiye sahip olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. *Granit Seramik’te dünya markası olan SERANİT Granit Seramik Sanayi A.Ş. *Fabrika ortamında ileri teknoloji ile Ahşap üretimi & Yapı dekorasyonu hizmeti veren PRODEK Mekan Tasarımı Proje Dekorasyon Ürünleri İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. *Asansör tasarımı ve üretimi yapan ,YAPIMEK *Site Yönetimi ve Gayrımenkul Değerlendirme’de profesyonel hizmet veren KENTSEL HİZMETLER A.Ş.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir