Eleman Alımları

Soyak Holding Personel Eleman Alımı

By

on

Soyak Holding personel alımı yapmaya devam ediyor.

soyak holdingHayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Soyak Holding Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Soyak Holding te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. Soyak Holding Personel Alımı yapıyor. Sizde Soyak Holding te çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Soyak Holding te çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Soyak Holding İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Soyak Holding

Soyak Topluluğu, gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm olmak üzere dört sektörde faaliyet göstermektedir. Soyak Topluluğu, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlediği kurumsal stratejisinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam etmektedir. Soyak Topluluğu’nun 2008 yılı ilk 6 aylık dönemi itibariyla rakamsal büyüklüklerine baktığımızda, aktif büyüklüğü 1 milyar 200 milyon TL özkaynakları ise 302 milyon TL’dir. Soyak Topluluğu şirketlerinin rakamsal büyüklüklerinin yanısıra, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetişim ilkelerine dayanan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım; sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir. Bu kapsamda, yeni nesillere bilinçli bir yaşam anlayışını aktarmak amacıyla özellikle eğitim ve çevre alanında yoğunlaşan toplumsal sorumluluk projeleri hayata geçirilmektedir. 14 şirketi ve yaklaşık 1500 çalışanı ile Soyak Topluluğu, dinamik insan kaynağı ve teknolojik altyapısıyla marka değeri oluşturulması ve müşteri sadakati yaratılmasına odaklanmıştır. Sahip olduğu şirketlerle, uluslararası bir kurum olma vizyonuna sahip olarak gelişimini istikrarlı çalışmalarla sürdürmektedir. Soyak Topluluğu, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki bilgi birikimi ve öncü yatırımlarıyla, diğer sektör oyuncularına örnek olmaya devam etmektedir.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir