Personel Alımları

T-Bank Personel Alımı

By

on

T-Bank Personel Alımı

tbank personel memur alımıT-Bank Personel Alımlarına devam ediyor. Eğer sizde T-Bank’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

T-Bank Personel Alımı yapıyor. Sizde T-Bank’ta çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? T-Bank’ta işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca T-Bank Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerindepersonele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. T-Bank iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

TURKLANDBANK

1997 – 2007 Ocak tarihleri arasında MNG Bank olarak faaliyetlerini yürüten Bankamız’ın %91 hissesi 29 Ocak 2007 tarihinde Arab Bank, PLC ve BankMed, SAL tarafından satın alınmış ve adı 3 Nisan 2007 tarihinde T-Bank olarak değişmiştir.

Bankmed SAL’in %99,9’nun sahibi ve Arab Bank, PLC’nin en büyük hissedarı olan Hariri Ailesi, Ojer Telekomünikasyon aracılığı ile Türk Telekom ve Avea’nın da çoğunluk hisselerine sahiptir.

T-Bank halen Şişli Merkez, Ahl, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Caddebostan, Dolayoba, Dudullu, Etiler, Güneşli, İkitelli, Kadıköy, Kozyatağı, Levent , Adana, Ankara -Bakanlıklar ve Ankara-Ostim, Antalya, Bursa, Denizli,Gaziantep, Gebze, İzmir, Kayseri, Konya ve Manavgat şubeleri ile hizmet vermektedir.

Büyümekte olan ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz!

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir