Eleman Alımları

Teknosa Personel Eleman Alımı 2016

By

on

Teknosa Personel Eleman Alımı 

Teknosa Personel Eleman Alımlarına 2016 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Teknosa’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Teknosa Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Teknosa’da çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Teknosa’daişe başlayarak geleceği olan bir kariyersahibi olabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Teknosa iş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.

İşe Alım Süreci

Teknosa’nın başarısının arkasındaki en önemli kaynak çalışanlarıdır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir.

Adaylarımızda aradığımız ortak özellikler; pozisyonun gerektirdiği eğitim, tecrübe ve yetkinlikler ile beraber Teknosa kurum kültürü ve değerleriyle uyumlu kişilik özelliklerine sahip olmalarıdır.

Personel ihtiyaçlarımız doğrultusunda telefon mülakatı, toplu mülakat, panel mülakat ve bire bir mülakat türlerini kullanmaktayız. Mülakatlarımızı yetkinlik bazlı mülakat tekniği ile gerçekleştirmekteyiz. Pozisyona göre yabancı dil testi, kişilik envanteri, teknoloji testi ile grup çalışmaları ve vaka çalışmalarını içeren değerlendirme merkezi uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

İlk mülakat, İşe alım yetkilisi tarafından gerçekleştirilir ve adayın pozisyona uygunluğu ile yetkinlikleri ölçülür. Bu süreçte başarılı olan adaylar ilgili birim yöneticisi ile ikinci bir mülakata davet edilir. Aday, gerekiyorsa üçüncü bir görüşme sürecine de dahil olabilmektedir. Tüm bu değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylar için referans kontrolü ve iş teklif sürecine geçilir. Başvuru yapan tüm adaylara telefon ya da e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmakta ve özgeçmişleri farklı pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklanmaktadır.

GENEL BAŞVURU

Genel Nitelikler

İş tanımı
Teknosa ailesine katılmak istiyorsanız özgeçmişiniz oluşturarak ya da mevcut özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapacağınız iş başvurusu genel nitelikte bir başvuru olup, niteliklerinize uygun boş pozisyonumuz olması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır. Tüm bilgiler, şirketimiz tarafından gizli tutulacaktır.

Şehir/Ülke: ** Tüm Türkiye

Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir