Memur Alımları

TİKA Memur Personel Alımı

By

on

TİKA Memur Personel Alımı

TİKA 15 Uzman Yardımcısı ve 23 Sözleşmeli Personel alacak.

TİKA Uzman Yardımcısı Alımı

TİKA 15 uzman yardımcısı alacak. Başvurular 15 ila 30 Eylül tarihleri arasında alınacak.

TİKA UZMAN YARDIMCILIĞI GİRİŞSINAVI DUYURUSU

I. GENEL

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığına sözlü giriş sınavı ile Genel İdari Hizmetleri sınıfı 9 uncu derece kadrolara atanmak üzere aşağıda belirtilen öğrenim dallarında ve sayılarda TİKA Uzman Yardımcısı alınacaktır. Müracaatlar 15 Eylül 2014 tarihinde başlayacak olup, 30 Eylül 2014 tarihinde sona erecektir. Yapılan inceleme ve değerlendirmeden sonra mülakata çağrılacak adaylar ve sınav tarihi Başkanlığın web sayfasından ilan edilecektir.

Giriş sınavı 13 Ekim-17 Ekim 2014 tarihleri arasında TİKA Başkanlığı Atatürk Bulvarı No: 15 Ulus/ANKARA adresinde yapılacaktır.

TİKA Sözleşmeli Personel Alımı
TİKA 23 Sözleşmeli Personel alacak.

Başbakanlık Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığından (TİKA):
SÖZLEŞMELİ PERSONEL GİRİŞ SINAVI DUYURUSU

I. GENEL

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere 23 Sözleşmeli Personel alınacaktır. Müracaatlar 05 Eylül 2014 tarihinde başlayacak olup, 19 Eylül 2014 tarihinde sona erecektir. Yapılan inceleme ve değerlendirmeden sonra mülakata çağrılacak adaylar ve sınav tarihi Başkanlığın www.tika.gov.tr adresli web sayfasından ilan edilecektir.

TİKA Başkanlığında sözleşmeli olarak çalıştırılacak personel ile ilgili “Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığında Çalıştırılacak Sözleşmeli Personel Hakkında Hizmet Sözleşmesi Esasları” uygulanır.

Giriş sınavı 24 Eylül – 02 Ekim 2014 tarihleri arasında TİKA Başkanlığı Atatürk Bulvarı No: 15 Ulus/ANKARA adresinde yapılacaktır.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir