Personel Alımları

Türk Telekom Memur Personel Eleman Alımı

By

on

Türk Telekom Memur Personel Eleman Alımı yapmaya devam ediyor. Eğer sizde Türk Telekom’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Türk TelekomTürk Telekom Memur Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Türk Telekom’da çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Türk Telekom’da işe başlayarak geleceği olan birkariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Türk Telekom iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekomünikasyon A.Ş.

Türk Telekom; sabit telefon, mobil telefon, Data ve İnternet hizmetleri ile katma değerli hizmetleri müşterilerine sunan bir altyapı işletmecisidir.

Türk Telekom bu gün dünyadaki 13’üncü büyük sabit telefon altyapısı ve GSM operatörlerinden AVEA’nın % 81.1 hissesi ile TT Net A.Ş’nin %100 hissesine sahiptir. 14. Kasım 2005 tarihinde hisse devrinin tamamlanması ile Şirket hisselerinin %45’i devlette kalırken, Oger Telekomünikasyon Türk Telekom’un ana hissedarı olmuştur. Bu yapısıyla Türk Telekom artık özel bir şirketin tam operasyonel özgürlüğüyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hisse devrinin tamamlanmasından sonra dünya klasmanında saygın danışmanlar ve çalışanlarımızla birlikte yüzlerce dönüşüm projesi başlatılmıştır. Bu projeler tamamlandığında Türk Telekom’un çehresi hızla değişerek, Şirketimiz rekabetçi müşteri odaklı, operasyon açısından etkili ve teknolojik olarak gelişmiş bir kurum kimliği kazanıp güçlü kökleri üzerinde hızla büyüyerek dünya çapında konumunu güçlendirmeye hazır olacaktır.

İşe Alım

İletişimde Türkiye’yi geleceğe beraber taşımaya hazır mısınız?
Türk Telekom’a gelin, bireysel potansiyelinizi, yetenek ve çalışma azminizi iletişim sektöründe uzun ve başarılı bir kariyere dönüştürelim.

İşe Alım Süreci

Türk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.
Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır.
Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda gerçekleştirilir.

Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir.

Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

About admin

Recommended for you

4 Comments

 1. ilmiye kaya

  5 Aralık 2014 at 21:24

  2014 yılı bilgisayar programcılığı mezunuyom ve suan calışmıyorum

  • cabbar şen

   16 Ekim 2015 at 16:33

   İşKur, Kariyer.net, ÖSYM-KPSS takip, internet, vs. sistemlerini kullanıp, iş arama kaydı yapınız.. alım yapan yerlere, CV bırakınız, takip ediniz.. iş sizi bulmaz, siz işi bulacaksınız..

 2. Erdal yıldırım

  29 Eylül 2015 at 16:00

  Nerden başvuracağız bi bilgilendirirseniz sevinirim.işsisiz lise mezunuyum bu işe çok ihtiyaçım var

 3. ülkü serhat karabulut

  27 Mart 2016 at 13:48

  kpss girişliyim 60 puan aldım fakat yerleştirilemedim memur olarak iş arıyorum başvurucağım yerleri bilgilendirirseniz sevinirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir