Personel Alımları

Turkcell Personel Alımı 2014

By

on

Turkcell personel alımı yapmaya devam ediyor. Turkcell’de çalışmak ister misiniz?

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunları büyük sıkıntılar verirken, çektiğimiz ekonomik sıkıntılar bizleri epey zorluyor. Ekonomik şartlar yaşantımızı zorlaştırırken , bizler ise mecburen iyi birişe girmek, kariyer sahibi edinmek ve tabi kide iyi bir para kazanmak telaşına giriyoruz. İyi bir firmada yada kuruluşta çalışmaya başlayarak, hayatın vermiş olduğu işsizlik sorunlarından ve ekonomik zorluklardan kolaylıkla kurtulabiliriz. Güzel bir kariyer sahibi olmak ve bir işte devamlı çalışmak sizi hayatta bir adım daha ileriye alacaktır. Peki iyi bir iş veren firma ve kuruluş nasıl bulabilir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Turkcell Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Turkcell de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Turkcell
 personel alımı yapıyor. Sizde Turkcell’de çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemez misiniz? Turkcell’de işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Turkcell’in Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Turkcell iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Turkcell
Turkcell ülkemizde kurulmuş ilk GSM operatörürüdür.2G ve 3G hizmetlerini veren de bir firmadır. Şu anda başında Süreyya Ciliv olan bu GSM operatörü ayrıca son zamanlarda kendi telefonunu tanıtmıştır. Farklı konularda büyümekte olan bu firma yabancı birçok ortağı bulunmakta. Farklı ülkelerde de azda olsa faaliyet gösteren Turkcellayrıca Superonline ile fiber internet hizmeti de vermektedir. Ülkemizin neredeyse tamamını kapsayan Turkcell binlerce çalışanına yeni kişiler katmakta. Kariyer.net’ten verdiği ilanları hemen sizde görebilirsiniz. Ülkemizin en büyük şirketlerinden biri olan ve neredeyse her yıl bu sıralamada ilklere giren Turkcell’de çalışma imkanını sizde yakalayabilirsiniz. İlanları görmek için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir. Bu ilanlar sürekli yenisi geldiğinde güncellenmektedir.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir