Eleman Alımları

Turkcell Superonline Personel Eleman Alımı

By

on

Turkcell Superonline personel alımı yapmaya devam ediyor. Turkcell Superonline iş ilanları ve iş başvuru şartları hakkında detaylı bilgi aşağıdaki gibidir.

Turkcell Superonline Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Turkcell Superonline’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Turkcell Superonline Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Turkcell Superonline’da çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Turkcell Superonline’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Superonline’nin Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Turkcell Superonline iş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Turkcell Superonline

Süper Bir Kariyer

Turkcell Superonline’da personel seçme ve yerleştirme sürecinde amacımız, açık pozisyonlarımız için şirket kurum kültürüne ve hedeflerine uygun, belli temel yetkinliklere sahip, pozisyona özel mesleki yetkinlikleri barındıran en uygun adayı bulabilmek ve adayı uygun pozisyonda değerlendirebilmektir.

Turkcell Superonline’da İş Görüşmeleri
Adaylarla ilgili fonksiyonun iç müşteri sorumluları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır.

Seçme ve yerleştirme sürecinde, yöneticilik yetkinlikleri gerektiren açık pozisyonlarımız için “Değerlendirme Merkezi” çalışmaları uygulanır. Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere bir yıl boyunca veritabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Yeni Başlayan Çalışanımızın Adaptasyon Süreci
Yol Arkadaşım Uygulaması
Yeni işe başlayan çalışanın ilk günlerini daha rahat geçirmesini sağlayan ve hızlı adapte olmasına yardımcı olan çalışma arkadaşıdır. Yeni Çalışma arkadaşlarımıza, yol arkadaşı ile ilgili bilgilendirme işe başlamadan önce elektronik posta ile bildirilir. Yol arkadaşı olarak tanımlanan kişi de rol ve sorumluluklarıyla ilgili bilgilendirilir.

İşe Alma ve Yerleştirme
Turkcell Superonline’da personel seçme ve yerleştime sürecinin amacı, açık pozisyonlara şirket kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Turkcell Superonline bünyesindeki açık pozisyonlar ve iş başvurularınız için adresini ziyaret edebilirsiniz

Stajer ve Part Time çalışanların işe alım süreci Profesyonelliğe Adım Formasyonu olarak yürütülen PAF Takımı sürecimiz ile yapılmaktadır.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir