Personel Alımları

Türkiye Hastanesi Personel Eleman Alımı İş İlanları

By

on

Türkiye Hastanesi Personel Alımıİhlas Holding bünyesinde hizmet veren Türkiye Hastanesi personel alımı yapıyor. İhlas Holding tarafından 1991 yılında restore ederek modern hastenecilik anlayışına uygun şekilde Türkiye Gazetesi Hastanesi olarak ülkemizin hizmetine sunulmuştur.

Türkiye Hastanesi personel alımı 2015 de birçok kişi ile yapılacaktır ancak; şuanda net bir rakam verilmemiş durumdadır. İnternete ilanlarını vermiş olan hastane, zamanla birçok ilan vermeye de devam edecektir.

Türkiye Hastanesi iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar dahilinde yapılacak isterseniz beraber bakalım. Şuanda 6 adet ilan bulunduran Türkiye Hastanesi’nde belki de burada yazan pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

TÜRKİYE HASTANESİ İŞ İLANLARI

  • KLİMA TEKNİSYENİ,
  • PRATİSYEN HEKİM,
  • AİLE HEKİMİ,
  • KASİYER,
  • EBE,
  • ACİL TIP TEKNİSYENİ.

Türkiye Hastanesi personel alımı iş ilanları 2015 de bunlarla yapılacak olup, yeni ilanlar sürekli eklenmeye devam edecektir. İnternet sitemiz üzerinden güncel Türkiye Hastanesi iş ilanları hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Özellikle İstanbul Avrupa yakasında çalışan kişilerin başvuruda bulunması halinde tercih edilmesi daha yüksek olacaktır. Yukarıda yazan pozisyonların detaylarını öğrenmek isteyenler ve güncel ilanları takip etmek isteyenler aşağıda yer alan link adresine tıklayabilirler.

About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir