Eleman Alımları

Unilever Personel Eleman Alımı 2014

By

on

Unilever Personel Eleman Alımı 2014

Unilever Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Unilever’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Unilever

Dünyanın en büyük hızlı tüketim ürünleri şirketlerinden biri olan Unilever, Türkiye’de 1953’den beri faaliyetini başarıyla sürdürüyor. Unilever insanların kendilerini iyi hissettirmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markalarla günlük hijyen, beslenme ve kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılıyor.

KURULUŞ TARİHİ

1953

FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖR

Gıda, Ev Bakımı ve Kişisel Bakım Ürünleri

GENEL MERKEZ

Adres

Değirmenyolu Cad. Huzur Hoca Sok. No: 84 İçerenköy – İstanbul

FABRİKALAR

Çorlu Gıda Fabrikası, Çorlu Dondurma Fabrikası, Rize Çay Fabrikaları (3 Fabrika), Gebze Ev ve Kişisel Bakım Ürünleri Fabrikası

STATÜSÜ

İngiltere – Hollanda ortak kuruluşudur.

TOPLAM PERSONEL SAYISI

2549

PERSONEL YAPILANMASI

Yönetici Sayısı

241

Diğer

2308

ÜCRET POLİTİKASI

Unilever, mükemmel performansa ulaşmasını desteklemek üzere düzenlediği ücretlendirme politikası ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biridir. Unilever’de çalışan yöneticiler; piyasa koşullarına, aldıkları sorumluluklara, performanslarına, potansiyellerine, elde ettikleri sonuçlara göre ücretlendirilir.

PERFORMANS YÖNETİMİ VE EĞİTİM

Performans değerlendirme sistemi hedef ve yetkinlik bazlı yapılmaktadır.Performans yönetimi sisteminde hem yetkinliklere hem hedeflere; yani ‘ne’ ve ‘nasıl’a bakılır. Pek çok şirketten farklı olarak performans görüşmelerinde güçlü taraflara odaklanılır Farklılaşmak için güçlü yönler ölçülebilir ve net aksiyonlarla güçlendirilir.

Bu bakış açısıyla yapılan değerlendirmenin sonucunda ihtiyaç belirlenmesi durumunda, çalışanlar ekstra eğitim programlarına katılır. Unilever’de çalıştıktan sonra emekli olmuş ya da hali hazırda yönetici olmasına karşın deneyimlerini aktarmak isteyen kişilerin görev yaptığı, farklı lokasyonlardaki Unilever Akademileri bu amaca hizmet eder.

ASKERLİKLE İLGİLİ TUTUMLARI

İş başvurularında askerlik hizmetinin yapılmış olması veya– 2 yıl tecilli olması şartı aranmaktadır.

ÇALIŞANLARDA ARANAN NİTELİKLER

Asgari Eğitim Düzeyi

Üniversite lisans derecesi gereklidir.

Tercih Edilen Okullar

Belirli bir üniversiteden mezuniyet şartı yoktur.

Yabancı Dil

Unilever’deki pozisyonların büyük çoğunluğu iyi derecede İngilizce bilgisi gerektirir. Mavi Yaka ve bazı operasyonel pozisyonlar için temel seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak yeterlidir.

Deneyim

Pozisyonun özelliklerine göre değişen bir kriterdir.

İŞE ALIM PROSEDÜRÜ

Unilever Personel Eleman Alımı İlanı İçin Tıklayın.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir