Eleman Alımları

UPS Türkiye Personel Eleman Alımı

By

on

UPS Türkiye Personel Eleman Alımlarına devam ediyor. Eğer sizde UPS Türkiye’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

UPS Türkiye Personel Eleman Alımıyapıyor. Sizde UPS Türkiye’de çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemez misiniz? UPS Türkiye’de işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. UPS Türkiye iş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

UPS Türkiye

“ UPS, uluslar arası ticaretin kolaylaştırılması, ileri teknolojinin yaygınlaştırılması ile dünya ticaretinin daha etkin yönetilmesi için sunduğu çeşitli çözümler ile lojistik sektöründe global liderdir. Merkezi Atlanta’da bulunan UPS, Türkiye’nin yedi bölgesine ve tüm dünyaya ulaştığı hızlı ve güvenilir servisleri ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Dünya çapında, 400.000’e yakın çalışanımız ile 220’den fazla ülke ve bölgede, Türkiye’de ise 3.000’den fazla çalışanımız ile 81 ilde ekspres paket ve kargo taşımacılığı, tedarik zinciri çözümleri, gümrükleme ve antrepo hizmetleri ile lojistik sektörünün lider firmalarından biriyiz. Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize karşı saygı ve dürüstlük temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.”

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir