Eleman Alımları

Uyum Market Personel Eleman Alımı

By

on

Uyum Market Personel Eleman Alımı

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Uyum Market personel eleman alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Uyum Market’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Uyum Market Personel Alımı yapıyor. Sizde Uyum Market’te çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Uyum Market İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Uyum A.Ş.

Son zamanlarda geliştirdiği organizasyonel ve operasyonel dönüşüm projeleri ile gıda perakendeciliğinde adı “Yenileşim” ile özdeşleşen Uyum A.Ş., 1998 yılında 8 girişimcinin bir araya gelmesi ile kuruldu. “Uyum” ismi, ortaklarının çalışma bütünlüğü ve perakendecilik sektörünün tüm dinamiklerine aşılamak istedikleri ahenkten ilham alınarak seçildi. İlk mağazası olan Başakşehir 1. Etap’ı kurulduğu yıl açan Uyum, geride kalan 14 yılda, dürüstlük ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş bir kurum kültürü inşa etti. Çalışanlarına ve stratejik işbirlikçilerine verdiği değer, müşterilerine sunduğu güleryüzlü ve üstün servis, dengeli fiyat politikası ve sosyal sorumluluk bilinci ile geliştirdiği toplumsal projeler, Uyum isminin kitlesel bir söyleme dönüşmesini sağladı “Uyum’luyum, mutluyum!” Bugün Uyum, müşterilerinin kendisine atfettiği bu özel söylemi korumak ve güçlendirmek için, yenilikçi bir felsefeyle hiç durmadan çalışmaya devam ediyor. Uyum, 1.800’ün üzerinde çalışanı, 53 mağazası ile binlerce haneye kaliteli ve hesaplı ürünler ulaştırmayı sürdürüyor.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir