Personel Alımları

Vodafone Personel Alımı

By

on

Vodafone Personel AlımıVodafone Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Vodafone da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Vodafone personel alımı yapıyor. Sizde Vodafone’da çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Vodafone’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyersahibi olabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Vodafone iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Vodafone  Telekomünikasyon A.Ş

Vodafone, 1991 yılında İngiltere’de kurulmuş olan bir GSM operatörüdür. Dünyanın 5 kıtasında hizmet veren bu firma ülkemizde de hizmet vermektedir. Dünyanın sektöründe en büyük firmalarından olan Vodafone ülkemizde öncelerde Telsim olarak faaliyet göstermekteydi. Şimdi ise Vodafone olarak hizmet veren bu firma 2006 yılında kuruldu. Yaklaşım 20 milyon abone sayısına oluşan Vodafone ülkemizde 3 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca telefon ve aksesuar satışıda yapan Vodafone ülkemizdeki farklı yerlerde çalışacak olan birçok kişi alacak. Daha çok İstanbul’da yapacağı alımlarda hem stajyer hem de personel alımı yapacak. Eğer sizde bu firmada yani Vodafone’da çalışmak istiyor veya staj yapmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yollayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak bu ilanları görebilirsiniz.

About admin

Recommended for you

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir