Personel Alımları

Zorlu Holding Personel Eleman Alımı

By

on

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Zorlu Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde Zorlu Holding ailesine katılmak ve şirket bünyesindeki açık pozisyonlara iş başvurusu yapmak ister misiniz?

Zorlu HoldingHayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Zorlu Holding personel eleman alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Zorlu Holding te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Zorlu Holding Personel Alımı yapıyor. Sizde Zorlu Holding te çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Zorlu Holding te çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Zorlu Holding İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

ZORLU HOLDİNG

Üretim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Zorlu Holding’in başarı öyküsünün temelleri, 1950’li yılların başında Denizli Babadağ’da atılmıştır. Mehmet Zorlu, ilk ticari kimliğini 16 Mart 1953 tarihinde, şahıs firması olarak almıştır. Şirket daha sonra, 4 Ocak 1968 tarihinde Zorlu Tic.Koll.Şrk. Mehmet Zorlu ve Oğulları olarak tescil edilmiştir. Zorlu Holding, üretim kapasitesi, ihracatı, yüksek verimliliğe sahip AR-GE yatırımları ve teknolojik üstünlükleriyle bugün Türk sanayinin en güçlü üretim kuruluşlarından biridir. 2000’li yıllarda, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Zorlu Holding’in faaliyetleri tekstil’den elektroniğe, enerji’den gayrimenkule kadar geniş bir alana yayılmaktadır. Zorlu Holding’in faaliyet gösterdiği alanlar; Ev tekstili, polyester iplik Elektronik ürünler,bilgi teknolojileri ve dayanıklı tüketim malları Gayrimenkul Enerji üretimi’dir. 1980’li yıllara kadar ev tekstili alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren ve Türkiye’nin ev tekstilinde lider markası olarak kabul edilen TAÇ’ı yaratan Zorlu Holding, 1994 yılında Vestel Elektronik’i bünyesine katmıştır. Holding, 1996 yılında Zorlu Enerji ile enerji ve 2006 yılında da Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ile gayrimenkul sektörüne girmiştir. Zorlu Holding bugün, yaklaşık 30.000 çalışanıyla, Türkiye’nin en büyük istihdam yaratan firmalarından biridir.

About admin

Recommended for you

1 Comment

  1. Abdulmenaf GENÇ

    8 Mart 2016 at 07:51

    Iyi calismalar… ascilik yapiyorum catring sirketinde ayni zaman da agir vasita şoförüm

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir